سیستم اطلاع رسانی هوشمند

یکی دیگر از خدمات مرکز هوشمند سازی ساختمان که در شمار جدیدترین تکنولوژی های این حوزه قرار دارد، سیستم اطلاع رسانی هوشمند است. شما یک پنل خواهید داشت که مواردی همچون دمای محیط داخل منزل، دما، رطوبت، فشار هوای خارج منزل، میزان آلاینده های هوا، استاندارد سازی آلودگی هوا، سرخط خبر های روز از خبرگذاری مورد نظر شما، هواشناسی، ساعت و تقویم، مناسبت های تقویمی و… را به اطلاع شما می رساند.

اطلاع رسانی هوشمند

همه ما می‌دانیم که انجام کارها از راه دور چه لذتی دارد. برای مثال دیگر مجبور نیستید جهت پرداخت قبض‌های برق و گاز مانند گذشته به بانک مراجعه کنید یا اینکه دیگر مجبور نیستید همه مغازه‌ها را زیر پا بگذارید تا خریدهای خود را انجام دهید. با پیشرفت چشم‌گیر تکنولوژی و عصر اینترنت، تنها کافیست که گوشی خود را بردارید و به اینترنت متصل شوید تا کارهای خود را از راه دور انجام دهید. حالا فرض کنید زمان‌هایی که خارج از منزل خود هستید بتوانید، تمامی بخش‌های آن را زیر نظر داشته باشید و همه وسایل را کنترل کنید. اگر چند سال پیش در این مورد صحبت می‌شد، هیچ کس باور نمی‌کرد که چنین تکنولوژی دست‌یافتنی باشد. اما مطمئنا حدس زده‌اید که قضیه از چه قرار است. منظور ما از کنترل و مدیریت وسایل خانه از راه دور، زندگی در یک خانه هوشمند است.

طراحی و اجرا چندین سیستم هوشمند و برقراری ارتباط بین آن‌ها، یک خانه معمولی را به یک خانه هوشمند تبدیل می‌کند. البته سیستم‌های هوشمند علاوه‌بر ارتباط با یکدیگر به یک دستگاه مرکزی نیز متصل هستند. در واقع این دستگاه مرکزی امکان کنترل، مدیریت و برنامه‌ریزی تمامی سیستم‌های هوشمند را برای کاربر فراهم می‌کند. مهم‌تر از همه این است که فرقی ندارد در خانه خود باشید یا خارج از آن. شما به راحتی می‌توانید خانه هوشمند خود را از دور زیر نظر داشته باشید و همه دستگاه‌ها را کنترل کنید. در ادامه با ما باشید تا شما را با یکی از سیستم‌های هوشمند کاربردی در خانه هوشمند آشنا کنیم.

سیستم اطلاع رسانی هوشمند چیست؟

یکی از جدیدترین سیستم‌های هوشمندی که به دنیای خانه‌های هوشمند پا گذاشته است، سیستم اطلاع رسانی هوشمند است. این سیستم هوشمند هر نوع اطلاعاتی که شما به آن نیاز داشته باشید را شامل: دمای هوا، دمای داخل منزل، ساعت، تقویم، میزان آلودگی هوا، اخبار هواشناسی، مناسبت‌ها، میزان رطوبت، سر خط خبرها و … را در پنل دیواری به صورت کاملا آنلاین به شما نمایش می‌دهد. بنابراین اطلاع رسانی هوشمند به عنوان یک دستیار فوق‌العاده شما را همراهی خواهد کرد.

سیستم اطلاع رسانی هوشمند

مزایای سیستم اطلاع رسانی هوشمند

  • اطلاع از دمای داخل و خارج منزل
  • اطلاع از میزان آلودگی هوا
  • اطلاع از مهم‌ترین سر خط خبرها
  • اطلاع از اخبار هواشناسی
  • اطلاع از ساعت و تقویم
  • اطلاع از مناسبت‌های تقویمی

مرکز جامع هوشمند سازی ساختمان IRAN BMS

با زندگی در خانه هوشمند می‌توانید نهایت آسایش، رفاه، امنیت و صرفه‌جویی در هزینه‌ها را تجربه کنید. اگر شما هم دوست دارید در یک خانه هوشمند زندگی کنید، تنها کافیست که با مرکز جامع هوشمند سازی ساختمان تماس بگیرید. IRAN BMS  از مهندسین متخصصی تشکیل شده است که بلافاصله پس از تماس شما جهت طراحی و اجرا سیستم‌های هوشمند در محل مورد نظر حاضر می‌شوند. مرکز هوشمند سازی ساختمان Iran bms با هدف طراحی و اجرا بهترین خانه‌های هوشمند با حداکثر امکانات، خدمات هوشمندسازی ساختمان (bms) را به کاربران ارائه می‌دهد.