درباره ما

هوشمند زندگی کن

IRAN BMS یک مجموعه تخصصی است که با تکیه بر نیروی متخصص و توان تجهیزاتی بالا، خدمات حوزه هوشمندسازی ساختمان را به متقاضیان ارائه می دهد. مرکز سخت افزار ایران به پشتوانه تجربه چندین ساله در عرصه خدمات الکترونیکی، سرویس دهی در حوزه هوشمند سازی را نیز به خدمات خود افزوده و ایران bms را به عنوان یکی از برندهایش راه اندازی کرده است. مدیریت هوشمند ساختمان ها به ویژه در سالهای اخیر اهمیت بسیاری پیدا کرده است. ما بر این باوریم که هم­وطنان عزیزمان شایسته بهترین ها هستند و با تمام توان فنی و تجهیزاتمان، در پی ارائه با کیفیت ترین خدمات هوشمند سازی ساختمان های اداری و مسکونی به شما عزیزان هستیم.

 مهندسین مرکز هوشمندسازی ساختمان تلاش می کنند که افق جدیدی را در این زمینه به تصویر کشیده و نیاز مشتریان را به نحو احسن برطرف سازند. هدف ما این است که با ارائه مشاوره کامل و پس از آن، نصب و راه اندازی تجهیزات لازم، فرایند هوشمندسازی ساختمان را مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا به انجام برسانیم.

خدمات Iran BMS

ایران bms خود را موظف می داند که ضمن ارائه خدمات تمامی حوزه های هوشمند سازی ساختمان، کامل ترین پاسخگوی متقاضیان در این عرصه باشد. اطلاع رسانی هوشمند، روشنایی هوشمند، کنترل از راه دور، سیستم امنیتی هوشمند، سرمایش و گرمایش هوشمند و سیستم صوتی و تصویری هوشمند، از جمله خدماتی هستند که مرکز جامع هوشمند سازی Iran Bms به کاربران محترم ارائه می دهد. با توجه به حساسیت هریک از حوزه های ذکر شده، ما از پیشرفته ترین ابزار و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنیم. کیفیت خدمات Iran BMS به خوبی بیانگر این مساله است و تعهد کاری متخصصین ما را به اثبات می رساند.

چرا Iran BMS را انتخاب کنیم؟

خدمات ایران بی ام اس در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه می شوند. تجربه و مهارت بالا به مهندسین ما این امکان را داده است که بدون فوت وقت، اقدامات لازم برای هوشمند سازی ساختمان را به انجام برسانند.

تیم اجرایی مرکز جامع هوشمند سازی ساختمان، خود را در مقابل مشتریان متعهد و مسئول می دانند. مشتری مداری، هدف اصلی این مجموعه است و مشتریان عزیز، شاهد تحقق کامل این اصل هستند.

مجموعه ایران BMS مسئولیت تمامی خدماتش را بر عهده گرفته و در همین راستا، سرویس های ارائه شده را با ضمانت نامه معتبر همراه کرده است.

مرکز جامع هوشمند سازی ساختمان به پشتوانه نیروی متخصص و ابزار پیشرفته و نوین، با کیفیت ترین خدمات را به متقاضیان ارائه می دهد. هوشمندسازی ساختمان شما در این مجموعه با مناسب ترین قیمت و در عین حال، بالاترین کفیت انجام می گردد.

آیا برای هوشمند سازی ساختمان خود نیاز به مشاوره دارید؟

SMART HOME